Hokejski trener Klemen Mohorič je pred tedni osvojil naslov prvaka v ligi KHL.

bk

4. 5. 2024

kopitar

Je Anže Kopitar s temi besedami najavil igralsko upokojitev?

Najboljši slovenski hokejist vseh časov, 36-letni Anže Kopitar, je pred dnevi z Los Angeles Kingsi izpadel v 1. krogu končnice proti Edmontonu.

2. 5. 2024

kopitar

Razočarani Anže Kopitar po izpadu iz končnice: 'V tej seriji nas je uničevala ...'

Za Anžeta Kopitarja je sezone v ligi NHL konec.

ue

kopitar

Konec je! Edmonton ostaja zaklet za Anžeta Kopitarja in soigralce!

Hokejisti Los Angeles Kings so izpadli v četrtfinalu končnice v zahodni konferenci lige NHL.

29. 4. 2024

anze kopitar

Misija nemogoče za Anžeta Kopitarja? Slovenski zvezdnik se je znašel v velikih težavah (video)

Slovenski hokejski as Anže Kopitar je s svojimi Los Angeles Kings pred zahtevno nalogo po novem porazu proti Edmonton Oilers v konferenčnem četrtfinalu zahodne konference v ligi NHL. Naftarji so namreč v gosteh slavili z 1:0 in v zmagah povedli s 3:1.

25. 4. 2024

metallurg magnitogors khl 24 pm

Metallurgu Gagarinov pokal, Mohorič kot prvi Slovenec

Po zgolj štirih tekmah se je v sredo končal finale lige KHL.

bk

kopitar

Največji kralj! Noro, kako je Kopitar prinesel zmago nad favoriti (video)

Hokejisti Los Angeles Kings so v prvem krogu končnice severnoameriške lige NHL v gosteh premagali Edmonton Oilers in serijo v zmagah izenačili na 1:1.

Magnitogorsk v finalu za Gagarinov pokal vodi s 3:0, Bremerhaven po izenačenje

Po mnogih ligah se te dni zaključujejo hokejske sezone.

bk

kopitar

Kopitar s kralji za začetek brez možnosti proti Edmontonu

Slovenski hokejski as Anže Kopitar je z Los Angeles Kings na prvi tekmi četrtfinala zahodne konference v končnici severnoameriške lige NHL izgubil proti Edmonton Oilers s 4:6. Šestintridesetletni Hrušičan se ni vpisal med strelce ali podajalce.

19. 4. 2024

los angeles kings kopitar pm

Kopitarjevi kralji z zmago končali redni del sezone

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi Slovenec Anže Kopitar, so z zmago končali redni del sezone severnoameriške lige NHL. Tekmo proti Chicago Blackhawks je po šestih sekundah podaljška v prid kraljev odločil Adrian Kempe za zmago s 5:4. V prvem krogu končnice se bodo kralji pomerili z Edmonton Oilers.

16. 4. 2024

Vratar risov Matija Pintarič še četrtič 'kralj' Francije in spet MVP končnice!!

Tako, kot je sklenil lansko sezono, je slovenski hokejski vratar Matija Pintarič ponovil v tej.

bk

kopitar

Kopitar s kralji doma klonil proti Minnesoti

Hokejisti Los Angeles Kings, ki so se pred dnevi še tretjo sezono zaporedoma uvrstili v končnico prvenstva NHL, so na domačem ledu z 1:3 izgubili proti Minnesoti Wild, s čimer so zapravili priložnost, da bi napredovali v pacifiški skupini. Zdaj ima ekipa Anžeta Kopitarja točko prednosti pred Vegas Golden Knights, ki pa imajo tekmo manj.

15. 4. 2024

nik zupancic 24 pm

Nik Zupančič do gromozanskega uspeha na Poljskem, nanj čakali kar 20 let!!!

Konec je še enega hokejskega prvenstva.

bk

12. 4. 2024

kopitar

Kralji v končnici, Kopitar pa spet med ... Uh, le kaj bi Los Angeles brez njega?! (video)

Hokejisti moštva Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL premagali Calgary Flames s 4:1 in končno potrdili nastop v končnici, kamor so se uvrstili tretjič zaporedoma. Kapetan kraljev Anže Kopitar je k 42. zmagi v sezoni prispeval podaji za 1:0 in 4:1.

11. 4. 2024

kopitar

Kakšna čast za Kopitarja! Hokejisti lige NHL izbrali, slovenskemu asu pa izkazali izjemno spoštovanje!

Medtem ko ljubitelji hokeja uživajo v razburljivem zaključku redne sezone severnoameriške lige NHL, je Združenje igralcev nacionalne hokejske lige (NHLPA) danes razkrilo izsledke letne ankete za sezono 2023/24. Kar dve priznanji hokejistov lige je prejel tudi slovenski zvezdnik prvenstva NHL v dresu Los Angeles Kings, Anže Kopitar.

10. 4. 2024

Kralji zapravili prvo priložnost za preboj v končnico

Hokejisti Los Angeles Kings, katerih kapetan je slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so gostovali pri že odpisanem mestnem tekmecu za končnico lige NHL, Anaheim Ducks. Kralji bi se z zmago že uvrstili v končnico tekmovanja za Stanleyjev pokal, vendar jim to ni uspelo. Rački so zmagali s 3:1 in prizadejali kraljem prvi poraz po treh zmagah v nizu.

7. 4. 2024

kopitar

Kopistar! Kralji po odlični predstavi Slovenca do velike zmage in praga končnice! (video)

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL vpisali pomembno zmago. Na domačem ledu Crypto.com Arene so premagali vodilno ekipo pacifiške skupine Vancouver Canucks z izidom 6:3 in vpisali že 41. zmago v sezoni. Kralji po novem zasedajo šesto mesto v razvrstitvi zahodne konference. Slovenski as Anže Kopitar je pomagal z dvema podajama.

5. 4. 2024

kopitar

Kopitarjevi kralji boljši od San Joseja

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL v gosteh premagali San Jose Sharks z 2:1 in prišli do druge zmage zaporedoma po nizu treh zaporednih porazov. Slovenski as in kapetan kraljev Anže Kopitar je na ledu preživel 21:42 minute, a se ni vpisal med strelce ali podajalce.

2. 4. 2024

kopitar

Kopitarjevi kralji izgubili v Winnipegu, zadetek Kopitarja ni bil dovolj

Hokejisti Winnipeg Jets so v severnoameriški hokejski ligi NHL doma s 4:3 premagali Los Angeles Kings. Slednje je v vodstvo s 3:2 povedel njihov kapetan Anže Kopitar, ko je plošček poslal v mrežo v 14. minuti druge tretjine po podaji Adriana Kempeja.

31. 3. 2024

Drugi zaporedni poraz Kopitarja in druščine

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL vpisalo drugi zaporedni poraz. Kralji so v gosteh pri Calgary Flames doživeli poraz z 2:4. Kapetan kraljev Anže Kopitar se je tokrat vpisal med strelce. Kopitar je zadel proti koncu druge tretjine ob moštveni premoči na ledu za delni izid 2:3.

26. 3. 2024

Kopitar s kralji boljši od vodilne ekipe iz Vancouvra

Slovenski hokejski as Anže Kopitar je z Los Angeles Kings zabeležil pomembno zmago v severnoameriški ligi NHL. Kralji so bili v gosteh s 3:2 boljši od vodilne ekipe zahodne konference Vancouver Canucks. Šestintridesetletni Hrušičan je ob zmagi dosegel gol in podajo, plošček pa ob koncu tekme poslal tudi v lastno mrežo.