liz
11.05.2015 10:30:27

Bobadilla ponižal Neuerja in Bayernu še otežil krizno obdobje (video)

Za Bayernom sta katastrofalna dva tedna.

Bavarski velikan je v tem času nanizal štiri zaporedne poraze (enega po enajstmetrovkah) v vseh tekmovanjih. Z visokim porazom v prvem polčasu polfinalnega dvoboja lige prvakov z Barcelono pa si je zelo priprl vrata finala najmočnejšega klubskega tekmovanja.

Zadnjega od omenjenih štirih porazov je doživel v soboto, ko ga je v nemškem prvenstvu sredi Münchna ugnal Augsburg. Gostje so slavili z 1:0, edini zadetek na tekmi pa dosegli dvajset minut pred koncem, ko je Manuela Neuerja (med vratnici je stopil v 14. minuti, ko je bil izključen Pepe Reina) premagal Raul Bobadilla.

Za 27-letnega Argentinca je bil to deseti zadetek v sezoni, vendar pa si ga bo prav gotovo zapomnil za vse življenje.

Enega najboljših vratarjev na svetu je namreč matiral z izredno prefinjenim strelom s peto - zadetek, ki si ga je vredno ogledati večkrat.