18.02.2015 19:44:00

Zeleno-beli so se mučili v Kidričevem

Nikola Miljković

Olimpija je z 2:1 premagala Aluminij.

Potem ko so v torek na igrišču z umetno travo na Kodeljevem v kombinirani zasedbi s 4:0 (2:0) premagali Ilirijo - med strelce so se vpisali Rodić, Burgić, Baskera in Gajić -, so nogometaši Olimpije v sredo gostovali v Kidričevem, kjer so merili moči z domačim drugoligašem. Tokrat na naravni igralni površini. Aluminij je bil po pričakovanjih trd tekmec, gostitelji so z golom Vrbanca v 10. minuti, ko je bil uspešen z bele točke, dobili prvi polčas, v končnici nadaljevanja pa so Ljubljančani le strli odpor varovancev Damjana Romiha za končnih 1:2, v polno sta zadela Kapun (84) in Bajrić (85).

Zeleno-beli so dvoboj na Štajerskem začeli v postavi Šeliga, Fink, Mitrović, Delamea Mlinar, Lazanski, Zajc, Matić, Kapun, Babić, Šporar in Henty, priložnost za dokazovanje so dobili še Ivančić, Gajić in Bajrić.

Domačini so se zasedbi iz prestolnice postavili po robu z enajsterico Murko, Topolovec, Lonzarić, Leuštek, Čeh, Škoflek, Vindiš, Ploj, Kozar, Nunić, Vrbanec.