13.07.2014 12:54:19

Radomljani nadaljevali niz

Nikola Miljković

Novopečeni prvoligaš nadaljevali z zmagami na prijateljskih preizkušnjah.

Nogometaši Radomelj se zagnano pripravljajo na krstno prvoligaško sezono, v katero bodo vstopili tudi z novim opremljevalcem športne opreme. Za varovanci trenerja Dejana Djuranovića so štiri prijateljske preizkušnje in štiri zmage, po Dravinji, Triglavu in Šenčurju so bili boljši še od Slobode iz Tuzle. Novega člana premijer lige BiH so premagali s 4:1 (2:0), izid prvega polčasa pa je bil postavljen že po treh minutah. V uvodnih 180 sekundah sta se med strelce vpisala Seferović in Vrhunc, v nadaljevanju sta bila uspešna še Avbelj in Jakovljević.

V prvem krogu Prve lige Telekom Slovenije bodo Radomljani v nedeljo (20. julija) gostili evropski Koper, dvoboj ob Kamniški Bistrici se bo začel ob 18. uri.