rb
13.07.2014 12:13:17

Dvakrat vodili, a izgubili

Arsen Perić

Domžalčani so v prijateljski tekmi pred začetkom prvenstva morali priznati premoč ukrajinskemu prvoligašu.

Za Domžalčani je v pričakovanju začetka nove sezone zadnjih 90 prijateljskih minut. Ob Kamniški Bistrici so se pomerili z ukrajinskim prvoligašem Metalurgom iz Zaporožja, ki je zadnje prvenstvo končal na 14. mestu, in izgubili z 2:3 (2:1). A podoba dvakratnih slovenskih prvakov ni bila slaba, dvakrat so vodili, tekmeci so si z golom Bilića zmago zagotovili v izdihljajih dvoboja. Pri rumeno-modrih sta v polno zadela Korun, ki je po pol ure igre realiziral najstrožjo kazen in v zadnjih trenutkih prvega polčasa Ožbolt za vodstvo z 2:1.

Luka Elsner je predstavil zasedbo Vidmar, Skubic, Korun, Horić (od 89. Rems), Janža, Majer (od 89. Žužek), Husmani, Vancaš Požeg (od 72. Kous), Živec, Aneff (od 79. Jelar), Ožbolt (od 72. Morel).

Gostitelji so sicer nastopili oslabljeni, zaradi poškodb v moštvu ni bilo Slobodana Vuka, Gabra Dobrovoljca, Aladina Šišića, Joshue Parkerja in Mateja Podlogarja.