liz
21.04.2015 22:15:53

Izjemna akcija Inieste (video)

Nocoj sta na sporedu dve povratni tekmi četrtfinalnega dela lige prvakov.

Barcelona na svojem stadionu Camp Nou gosti PSG, po prepričljivi zmagi (3:1) v francoski prestolnici pa je to srečanje bolj kot ne le prestižnega pomena.

Že v prvem polčasu so Katalonci svojo prednost dodatno povečali. Dosegli so dva zadetka in si tako praktično že priigrali uvrstitev v polfinale.

Mrežo gostov je že v 14. minuti načel Neymar, vendar pa je večino dela pri tem zadetku opravil Andres Iniesta.

Kapetan Barce je žogo prejel na svoji polovici, preigral tri nasprotne igralce, nato pa z izjemno podajo iz igre vrgel še celotno gostujočo obrambo. Neymarju, ki se je sam znašel pred vratarjem Sirigujem, potem ni bilo težko žoge spraviti v mrežo. Izjemna akcija Inieste pa je že postala spletni hit.