tp
11.12.2014 20:56:57

Klobuk dol pred Kevinom (video)

Red Bull Salzburg

Red Bull Salzburg je v ligi Europa potrdil prvo mesto v skupini D, pomemben delež k zmagi s 5:1 pa je imel tudi slovenski vezist.

Kevin Kampl je na tekmi z romunsko ekipo Astra Giurgiu več kot odlično razpoložen. Najprej je namreč s peto odlično podal strelcu prvega zadetka Marcelu Sabitzerju že v 9. minuti tekme, v 34. pa se je še sam vpisal med strelce po hitri akciji ekipe iz Mozartovega mesta, ki jo je Kampl mojstrsko zaključil.

Tudi v nadaljevanju se ni zaustavil, saj je že v prvi minuti drugega polčasu natančno podal Alanu, ki je dosegel gol za 3:0, 24-letni Kampl pa je izjemen večer zaključil v izdihljajih tekme in s še enim zadetkom postavil piko na i skupinskemu delu lige Europa. Tekma se je končala z izidom 5:1.

Posnetek prvega zadetka si oglejte v spodnjem videu.