15.10.2014 22:38:12

Prekmurke so se poslovile od lige prvakinj

Grega Wernig

Nesporne vladarke na slovenskem nogometnem prostoru, igralke Teleinga Pomurje so morale tudi na povratni tekmi šestnajstine finala priznati premoč ekipi Torres.

Favorizirane Italijanke so že na pravem nogometnem prazniku, ki je na tribune privabil več gledalcev, kot na marsikatero moško tekmo državnega prvenstva, pokazale svojo premoč in slavile z izidom 4:2, zmago pa so na domačem terenu še potrdile.

Prvi gol na tekmi je sicer pripadel Prekmurkam, v polno pa je v 56. minuti zadela Mateja Zver in nekaj minut je bilo upanje o napredovanju veliko. A domačinke ničesar niso prepustile naključju, saj so med 66. in 69. minuto rezultat z dvema goloma preobrnile v svojo korist, končni izid 3:1 pa je v 88. minuti postavila izkušena 30-letna Giulia Domenichetti.