03.10.2014 08:17:28

Rokavec slavil, Sorčan žaloval

vszi

Mika Rokavec se je z Laziem veselil italijanskega superpokala za mlade, Gregor Sorčan je branil za poražen klub.

Sredi tedna so v Italiji mladi nogometaši Lazia in Chieva odigrali tekmo za tamkajšnji superpokal, v kadru obeh klubov sta bila Slovenca. Igral je sicer le en, toda bolj je bil zadovoljen tisti, ki je sedel na klopi. Mika Rokavec je bil rezerva Lazia, ki je z 1:0 premagal tekmeca iz Verone. Edini zadetek je v 16. minuti dosegel Christopher Oikonomidis, v Avstraliji rojeni nogometaš grških korenin, ki je našel način, kako premagati slovenskega vratarja Gregorja Sorčana.

18-letni gorenjski vratar je za Chievo branil vso tekmo, 17-letni mariborski vezist Rokavec, ki je bil pred odhodom na Apeninski polotok član graškega GAK-a, pa je od prve do zadnje minute sedel na klopi za rezerve.