gv
20.09.2014 19:26:01

Berić potopil vodilni WAC

skrapid.at

Robert Berić je očitno v izjemni formi, saj je v zadnji štirih dnevih dosegel prav toliko zadetkov.

Triindvajsetletni napadalec se je danes v avstrijskem prvenstvu s svojim Rapidom veselil četrte letošnje zmage. Dunajčani so bili s 3:0 boljši od vodilnega Wolfsbergerja, Krčan pa je mrežo gostov načel v 37. minuti, ko je izkoristil podajo Floriana Kainza. Drugi zadetek je dosegel v uvodnih minutah drugega polčasa, končni izid 3:0 je v 61. minuti postavil podajalec pri prvem zadetku Kainz. Slovenski napadalec je bil na igrišču do 87. minute, takrat pa ga je zamenjal Philipp Prosenik.

Berić je v letošnji sezoni dosegel že šest zadetkov, kar ga uvršča na drugo mesto najboljših strelcev. Daleč spredaj je član Salzburga Jonathan Soriano, ki jih je dosegel že enajst.