08.09.2015 17:55:19

Malezijski navijači pregnali nogometaše z igrišča (video)

V Aziji so v teh dneh na sporedu tekme drugega dela kvalifikacij za uvrstitev na svetovno prvenstvo 2018.

V eni izmed skupin sta se v Šah Alamu pomerila Malezija in Savdska Arabija. Do sedemdesete minute je bilo 0:0, v zadnjih dvajsetih pa se je zgodilo vse, kar je omembe vrednega v tem dvoboju.

Najprej so Malezijci v 70. minuti zadeli za 1:0 in poskrbeli za veselje med domačimi navijači. Vodstvo so uspeli zadržati vsega tri minute, še tri minute pozneje pa je bilo že 1:2. Savdijci so bili veliko uspešnejši pri branjenju minimalne prednosti, kar privržencem malezijske izbrane vrste seveda ni bilo všeč, in nekaj minut pred koncem so z metanjem pirotehničnih sredstev na zelenico prekinili srečanje.

malezijci1

Selektor gostujoče izbrane vrste Bert van Marwijk je takrat svoje igralce raje potegnil z igrišča, glavni sodnik Liu Kwok Man iz Hongkonga pa je nekoliko pohitel z zadnjim žvižgom in predčasno končal srečanje.