gv
gv
21.09.2014 18:27:49

9. krog PLTS: Neporaženi ostajajo neporaženi

Za nami je deveti krog Prve lige Telekom Slovenije. Domžalčani še naprej ostajajo brez prejetega zadetka, niz tekem brez poraza pa nadaljuje tudi Olimpija.

Uvodni obračun tega kroga je bil odigran v Kopru, kjer so slavili aktualni prvaki iz Maribora. Štajerci so prišli do zmage z igralcem manj, mož odločitve pa je bil Marcos Tavares, ki je v 77. minuti postavil končni izdi 2:1.

Točke so si v Areni Petrol razdelili Celjani in Velenjčani. Gostitelje je v vodstvo v 31.minuti popeljal Nigerijec Sunny Omoregie, v drugem polčasu pa je na 1:1 izenačil Dragan Jelić.

Derbi kroga je bil na sporedu ob Kamniški Bistrici, kjer sta se pomerili še edini neporaženi ekipi. Domžalčani in Ljubljančani namreč po osmih odigranih krogih še niso izgubili, tako pa je ostalo tudi po devetem, saj je bilo v Domžalah 0:0. Ob tem velja dodati, da Domžalčani nadaljujejo tudi z izjemnim nizom tekem brez prejetega zadetka, na dosedanjih devetih tekmah se njihova mreža ni zatresla niti enkrat.

Preostala dva obračuna sta bila na sporedu v nedeljo v Novem mestu in Zavrču. Na obeh srečanjih sta mreži mirovali, še najbolj zadovoljni pa so lahko Radomljani, ki so v Novem mestu osvojili prvo točko v letošnji sezoni.