11.05.2015 20:17:40

Vanj so zalučali plastenko vode, on je odgovoril na fenomenalen način (video)

vszi

Manchester United je v soboto z 2:1 ugnal Crystal Palace, ki se je na svojem stadionu dolgo časa dobro upiral. Ob zadetku domačih pa je prišlo do zelo zanimive situacije.

Ko je Jason Puncheon v 57. minuti  s svojim zadetkom izničil prednost Manchester Uniteda - v vodstvo jih je v 19. minuti z uspešno izvedeno enajstmetrovko popeljal Juan Mata -, so se nogometaši Crystal Palaca izenačenja seveda prešerno razveselili.

Proslavili so ga s tekom proti kotni zastavici, takrat pa je proti enemu najboljših nogometašev Crystal Palaca v letošnji sezoni, Yannicku Bolasiu, nekdo iz tribune zalučal polno plastenko vode.

25-letni v Franciji rojeni reprezentant Konga je plastenko še pravočasno zagledal in jo spretno, s peto brcnil. Za navdušenje na tribunah.

Izjemno "akcijo" Bolasia si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.