muk
17.08.2014 00:34:31

Krka namučila Meškov

vszi

Krka se je v okviru priprav na novo sezono pomerila z belorusko zasedbo Brest Meškova, po izenačenih šestdesetih minutah pa so z 29:26 slavili Belorusi.

Mlada ekipa Krke se je vse do 55. minute dobro upirala v vseh pogledih močnejšemu tekmecu, potem pa so renomirani gostje tekmo obrnili v svojo korist in slavili s tremi zadetki razlike. Pri Krki je bil najboljši strelec Jurečič, ki je zadel šestkrat, v ekipi Meškova pa je bil s sedmimi zadetki najučinkovitejši Slovenec Simon Razgor, ki je še lani nosil dres Maribora. Dres Meškova poleg Razgorja nosijo še nekateri stari znanci slovenskih igrišč, kot denimo Ivan Pešić, David Špiler, Nikola Manojlović,...

krka - brest meškov 26:29 (15:15)

KRKA: Jurečič 6, Lavrič 3, Didovič 2, Bevec, Pršina 1, Štangelj (3 obrambe), Irman 4, Božić (8 obramb), Jakše 1, Smolnik 2, Vidmar 1, Furdi, Cvikl, Potić 4, Adamčič, Klobčar 2.