29.08.2024 19:42:56

Kaaaaaaj?! Vesoljski prvi polčas Olimpije, mokre sanje v Stožicah, Rijeka ne ve, kje je!

Neverjetno dogajanje na povratni tekmi, ki so jo Hrvati tako pompozno napovedovali.

Bili so prepričani, da je bilo 1:1 na prvem srečanju le naključje in da bo Rijeka v Ljubljani gladko napredovala ter se nato s svojimi številnimi navijači hitro vrnila domov na veliko slavje. No, zelo hitro je začelo kazati, da se bo vrnila na vse kaj drugega. Olimpija je namreč vodila že po dobri minuti, pa čeprav so sodniki potrebovali dve ali tri več, da so spoznali, da Raul Florucz ni bil v nedovoljenem položaju. Po četrt ure igre je bilo že 2:0 po zaslugi Thalissona, Kojić pa je v 35. minuti po fantastičnem protinapadu povišal na neverjetnih 3:0. Neverjetnih? No, ja, Thalisson je tik pred polčasom zadel za ... 4:0

Počasi, to je še prvi polčas, vseeno moramo poudariti to. Toda ... Težko je z besedami opisati, kako razbita je Rijeka odšla na odmor - morda velja dodati še, da je bila Olimpija bližje vodstvu 5:0 kot gostje ... no, čemurkoli. Razen tistemu svojemu besednemu opletanju ves teden in še posebej v urah pred nocojšnjo tekmo.