ue
17.08.2024 20:16:56

Žan Vipotnik se je že aklimatiziral na Wales! Prvenec v dresu Swanseja! (video)

Slovenski napadalec je dosegel prvi zadetek za Swansea.

V drugem krogu Championship lige, drugega najmočnejšega tekmovanja na Otoku, je Žan Vipotnik prvič 'udaril. Vipotnik se je Swanseaju pridružil na začetku avgusta, potem, ko je zapustil propadli oziroma razpadli Bordeaux.

V uvodnem nastopu pred tednom dni je v igro vstopil v 64. minuti, ko je s soigralci doživel poraz z 0:1 v Middlesbroughu, tudi tokrat pa je tekmo začel na klopi. Razumljivo, glede na to, da se je pozno pridružil ekipi, a ob podobnem nadaljevanju bo hitro tudi v prvi postavi.

V drugem krogu je bil tekmec na prvi domači tekmi Swanseaja Preston. Gostitelji so povedli že ob koncu prvega polčasa, v 61. minuti pa povišali vodstvo na 2:0. Pet minut pozneje je v igro prišel Vipotnik in se v 83. minuti odlično znašel po predložku z leve strani ter žogo še tretjič poslal v mrežo gostov.