27.10.2018 17:24:37

JOJO ILIČIĆ ob visoki zmagi Atalante znova BLESTEL (video)

Slovenski virtuoz znova v eni od glavnih vlog.

Atalanta in Parma sta odigrala uvodno tekmo 10. kroga serie A, v Bergamu so se gostitelji veselili tretje zmage v dozdajšnjem delu prvenstva. In za vse točke trikrat zadeli v polno za izid 3:0, v eni od glavnih vlog pa je bil znova Josip Iličić. Resda se ni vpisal med strelce, a je bil spet odličen in prispeval pomemben delež k zmagi v svoje ekipe.

Slovenski reprezentant je v deseti minuti nadaljevanja sprožil z 20 metrov, gostujoči vratar je žogo odbil, a le v svojega branilca Riccarda Gagliola, od katerega se je z nekaj metrov odbila v mrežo. Za vodstvo z 2:0 je poskrbel Jose Palomino, končni izid pa je po podaji Josipa Iličića iz kota postavil Gianluca Mancini, Jojo je v končnici dvoboja stresel tudi prelnik. Odigral je vso tekmo, seveda pa smo spremljali tudi slovenski obračun. Za Parmo je igral Leo Štulac, na igrišču je bil do 81. minute.