08.03.2016 10:25:15

Eler z mojstrsko potezo tik pred zadetkom navdušil Avstrijce (video)

Slovenski nogometaš Patrik Eler v sosednji Avstriji v slogu največjih velemojstrov.

Austria iz Celovca se v tej sezoni zagotovo ne bo prebila iz druge v prvo avstrijsko ligo, saj niza preprosto preslabe rezultate za kaj takšnega. Se pa zato poleti skok na bolje obeta Patriku Elerju, slovenskemu napadalcu, ki se je v Celovec preselil leta 2013 iz mirenske Adrie. Eler tudi v tej sezoni redno zabija gole, z dvanajstimi doseženimi je drugi najboljši strelec druge avstrijske bundeslige.

Primorec, ki šteje 24 let, se je med strelce vpisal tudi pretekli konec tedna, ko je Austria doma izgubila s Floridsdorferjem (1:2). Eler je v 17. minuti izenačil na 1:1, tik pred zadetkom pa postregel z mojstrovino, s katero je navdušil v Avstriji. Z na prvi pogled preprostim trikom se je otresel branilca, prišel sam pred vratarja in rutinirano žogo poslal za njegov hrbet.

Posnetek njegovega res imenitnega zadetka si oglejte na tej povezavi.