liz
liz
22.08.2015 15:30:36

Ljubijankiću zadostoval že prvi dotik z žogo (video)

V osmem krogu drugega dela japonskega prvenstva je Urawa zabeležila četrto zmago

Na svojem igrišču je bila s 3:1 boljša od Vegalte Sendaija, svoj delež k zmagi pa je prispeval tudi Zlatan Ljubijankić.

Enaintridesetletni reprezentančni napadalec je dvoboj sicer začel na klopi, v igro je vstopil v 73. minuti, samo dve minuti pozneje pa se je ob svojem prvem dotiku z žogo že veselil svojega drugega zadetka v sezoni - prvič je zadel pred desetimi dnevi.

Ljubljančan je po strelu s kota najvišje skočil v gostujočem kazenskem prostoru in žogo z glavo poslal mimo nemočnega vratarja.

Igral je tudi Milivoje Novaković, ki je dvoboj svoje Nagoye z ekipo FC Tokyo prav tako začel na klopi. Na igrišče je prišel v 68. minuti, a tudi on ni mogel preprečiti, da se moštvi ne bi razšli brez zadetkov.

Tako Urawa kot Nagoya sta na osmih tekmah zbrali 14 točk ter na lestvici 18-članskega tekmovanja držita peto in sedmo mesto.