rb
rb
14.02.2015 19:00:04

Berićev štirinajsti, Krhinov debi

Krški napadalec med strelci pri zmagi Rapida, štajerski vezist prvič v dresu Cordobe.

Nogometaši Rapida in Rieda so odigrali uvodno tekmo spomladanskega dela prvenstva v avstrijski prvoligaški druščini. Razpletlo se je s pričakovano zmago dunajskih zeleno-belih 3:0 (3:0), toda na kakšen način! Gostitelji so vse tri gole dosegli v prvem polčasu, vse tri iz najstrožje kazni, hkrati sta si dva gostujoča igralca prislužila rdeči karton. Najprej je bil z bele točke dvakrat uspešen Deni Alar (17, 39), tik pred odhodom na odmor pa je enajstmetrovko uspešno izvedel še Robert Berić in se veselil štirinajstega gola, pred tem je bil prekršek storjen nad njim.

krhin

Ne ravno običajna sobota je tudi za Renejem Krhinom, ki je v dresu Cordobe prvič zaigral na španskem prvoligaškem prizorišču, debi v primeri division si bo zapolnil po porazu. Sevilla je bila pred svojimi navijači na stadionu Ramon Sanchez-Pizjuan boljša s 3:0 (2:0), 24-letni vezist iz Jakobskega Dola je odigral vso tekmo in si v 74. minuti prislužil rumeni karton.