13.01.2015 20:30:40

V črno-rumenem se je izkazal tudi Ožbolt

Arsen Perić

Mladi nogometaš Domžal Alen Ožbolt se je izkazal v dresu rezervne ekipe Borussie.

Pred dnevi smo že poročali, da bo pogodbo z Borussio iz Dortmunda morda že v kratkem podpisal tudi Alen Ožbolt. Nadarjeni nogometaš Domžal je nedolgo tega odpotoval v Nemčijo, kamor ga je Borussia povabila na preizkušnjo. Šele 18-letni hitronogi krilni napadalec sicer ni odpotoval s člansko zasedbo na priprave v Španijo, dokazuje se namreč v zasedbi do 23 let. Ta nastopa v tretji ligi, na naslednje prvenstvene preizkušnje pa se pripravlja tudi s prijateljskimi obračuni.

Danes se je tako v gosteh pomerila s četrtoligašem Essnom in remizirala z 1:1, za edini gol Borussie pa je v prvem polčasu oziroma štirinajsti minuti podal prav Ožbolt. Nogometaš, ki se je v preteklosti že preizkušal tudi pri Sampdorii in Villarrealu, je odigral vso tekmo, prejel je tudi karton rumene barve.