dm
dm
28.07.2014 13:04:17

Slab začetek Milaniča

Nekdanji trener Maribora, ki si že drugo sezono kruh služi na klopi graškega Sturma je novo sezono začel zelo slabo. Na prvih dveh tekmah je doživel dva poraza.

Sturm je na uvodni tekmi nove sezone avstrijske prve lige gostoval pri novopečenem prvoligašu Altachu in izgubil z 0:1, tudi v drugem krogu pa je na gostovanju doživel poraz.

Tokrat je bil zanj usoden Scholz Grödig, ki je Milaničevo četo ugnal z 2:1. Sturm je sicer v prvem polčasu preko Beichlerja prišel do vodstva, ki so ga držali vse do 81. minute, ko je izenačil Correa. Šest minut kasneje je zadetek zabil še Reyna in tri točke so ostale doma.

Sturm tako po dveh krogih ostaja še brez osvojene točke in zaseda osmo mesto na lestvici, za njim sta samo Admira in Neustadt, ki imata prav tako 0 točk, a slabšo gol razliko.