15.05.2023 12:53:23

Španija je na nogah! Je to največja sodniška kraja v zgodovini?! (video)

Nora odločitev na tekmi španskega prvenstva.

Obračun med Sevillo in Valladolidom se je končal z zmago Seville s 3:0, a rezultat tekme ni tisti, ki danes odmeva po celem svetu. Valladolid bi lahko v prvem polčasu povedel in kdo ve, kako bi se takrat tekma končala. No, moral bi povesti, če ne bi imel prste vmes sodnik in poskrbel za eno od najbolj spornih odločitev.

V zadnjih trenutkih prvega polčasa pri rezultatu 0:0 so domačini izvajali kot in to uspešno, a sekundo, preden bi žoga prečkala golovo črto je sodnik zapiskal konec tekme in gol ni veljal. Nogometaši Valladolida so v trenutku obkolili sodnika, da bi spremenil svojo odločitev, a je vztrajal pri svojem in ostalo je pri 0:0, v nadaljevanju pa so domačini povsem razpadli in visoko izgubili.