08.04.2018 14:00:00

POSTAJA NEVZDRŽNO: Španska javnost enotna, sin Zidana s to napako dokazal, da je najšibkejši člen Reala (video)

Vratar druge ekipe madridskega Reala in sin trenerja Zinedina Zidana je spet storil dve velikanski napaki.

Težko je verjeti, da se kaj takšnega lahko zgodi profesionalnemu vratarju, a pri Luci Zidanu je očitno možno prav vse. Španska javnost je neusmiljena, takšni so tudi mediji, ki so vratarja B-ekipe označili za najšibkejšega člena druge ekipe Reala.

Casilla, ki igra v tretjeligaški konkurenci, je v soboto na kolena spravila Cercedo. Končni rezultat je bi 4:2, za oba zadetka gostov je bil glavni krivec Luca. Sredi drugega polčasa je najprej katastrofalno slabo posredoval, saj se je žoga od njegovih rok odbila v gol, tri minute kasneje pa je spet "zablestel". Odločil se je za preigravanje tekmeca, ta pa mu je brez težav odvzel žogo in dosegel lahek zadetek.