09.03.2018 09:17:59

Borussia jezna zaradi SLOVENCA! Ali je slovenski sodnik resnično oškodoval rumeno podmornico? (video)

Navijači Borussie so prepričani, da so bili na tekmi lige Europa oškodovani, kriv pa slovenski sodnik.

Borussia Dortmund je morala na na četrtkovi tekmi osmine finala lige Europa priznati premoč Salzburgu, Nemci pa se čutijo močno oškodovane. Številni so besni zaradi odločitve slovenskega sodnika Slavka Vinčića, ki je na začetku drugega polčasa v prid gostov dosodil enajstmetrovko, a slednje ne bi smelo biti. Vsaj tako menijo številni privrženci rumene podmornice.

Prekršek je zakrivil branilec Omer Toprak, zaradi vlečenja za roko si je seveda zaslužil rumeni karton. Če dosojen prekršek ni sporen, pa je precej bolj sporno to, da je goste nagradil z enajstmetrovko, čeprav je bil prekršek storjen zunaj kazenskega prostora. Dogodek si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 3:30 naprej.

Salzburg je ponujeno izkoristil in dosegel zadetek, Berisha je nekaj minut kasneje povišal na 2:0, končni izid 2:1 pa je v 62. postavil Andre Schürrle.