04.11.2017 22:01:27

FANTASTIČNO! Robert Lewandowski je mrežo dortmundske Borussie zatresel s peto (video)

V današnjem derbiju nemške Bundeslige je Bayern nadaljeval z dobrimi igrami in v gosteh odpravil dortmundsko Borussio s 3:1.

Odkar je Bavarce prevzel Jupp Heynckes, ki je zamenjal Carla Ancelottija, gre Bayernu vse bolje. V domačem prvenstvu so premagali Freiburg (5:0), Hamburg 1:0 in danes Borussio (3:1), v pokalu po enajstmetrovkah Leipzig, v ligi prvakov pa dvakrat Celtic (3:0 in 2:1).

Danes je na legendarnem stadionu Signal Iduna Park, bolj znanem po imenu Westfalenstadion, Bayern držal vse niti igre v svojih rokah. Povedel je že v 17. minuti prek Nizozemca Arjena Robbena, v 37. minuti je zadel Robert Lewandowski, v 67. minuti pa Avstrijec David Alaba. Častni zadetek za domačine je dve minuti pred koncem dosegel Marc Bartra.

Še posebej imeniten je bil zadetek Poljaka, Lewandowski je mrežo Švicarja Romana Burkija zatresel s strelom s peto. Ko gre, pač gre tudi na tako atraktiven način.