01.04.2017 21:26:11

Zmedeni vratar v BiH zabil avtogol kot ga še niste videli (vdeo)

Skoraj neverjeten zadetek je bil danes dosežen na srečanju elitnega bosansko-hercegovskega prvenstva, dosegel pa ga je nihče drug kot - vratar!

V dvoboju vodilnega Zrinjskega in šestouvrščene Krupe je bila vloga favorita izrazito na strani domačega moštva, ki je to upravičilo tudi na igrišču.

V 22. minuti je bilo že 3:0 za Zrinjski, ki je potem samo še nadzoroval potek dogodkov na zelenici. V 71. minuti pa smo videli precej nenavaden dogodek, in sicer avtogol gostujočega vratarja, ki je ob precej nenevarnem strelu zelo nespretno posredoval. Pri tem je povsem izgubil nadzor nad žogo, v naslednjem trenutku pa jo je nehote z glavo poslal v svojo mrežo in nasmejal vse prisotne. Na njegovo srečo vsaj ni šlo za odločilni zadetek, saj je bilo srečanje odločeno že veliko prej.