27.01.2017 10:58:50

United izgubil, 'nori' Mourinho pa trdi: Še vedno smo neporaženi!

Manchester United se je kljub porazu na povratni tekmi s Hull Cityjem uspel uvrstiti v finale angleškega ligaškega pokala.

Hull City je pred svojimi navijači slavil z 2:1, toda ker so rdeči vragi prvo tekmo dobili z 2:0, se bodo v finalu na Wembleyju merili s Southamptonom.

Vrhunec četrtkovega večera pa so bile izjave portugalskega trenerja Joseja Mourinha, ki očitno ni gledal iste tekme, kot vsi ostali. Čeprav je Manchester United prekinil zmagoviti niz, pa Mourinho še vedno trdi, da rdeči vragi ostajajo neporaženi. "Nismo izgubili. Videl sem zadetek Pogbaja in njihovega. Bil je fantastičen gol. Na koncu je bilo 1:1, še vedno smo neporaženi." Portugalec se očitno ne strinja z enajstmetrovko, ki jo je sodnik v prvem polčasu dosodil v korist Hull Cityja.