10.03.2016 09:52:02

Mojstrovina bivšega člana Maribora in Olimpije (video)

fksloboda.ba

V Bosni in Hercegovini so odigrali prve tekme četrtfinala pokalnega tekmovanja.

Nogometaši Željezničarja so gostovali v Banjaluki in z 2:0 premagali tamkajšnji Borac. Dejan Djermanović je za zmagovalno ekipo igral od 74. minute, ko je bil na semaforju že izpisan končni rezultat dvoboja. Kot zanimivost lahko omenimo, da so Sarajevčani od 77. minute igrali z igralcem manj, a domačinom ni uspelo vsaj znižati zaostanka.

Njegov mestni tekmec Sarajevo je gostoval v Tuzli, kjer je s Slobodo izgubil z 2:1. Na tekmi je bilo veliko nervoze, zaradi vdora na igrišče, so policisti med polčasom s stadiona pospremili gostujoče navijače, ki so želeli fizično obračunati s predstavniki domače navijaške skupine. Za goste ni igral Denis Kramar, je pa zato v 54. minuti za najlepši trenutek na dvoboju poskrbel Zajko Zeba. Dvaintridesetletni nekdanji član Maribora in Olimpije je mojstrsko izvedel prosti strel s približno devetnajstih metrov in svoje moštvo takrat popeljal v vodstvo z 2:0.