16.08.2015 21:53:39

Juve bi vezista Manchester Uniteda

Manchester United je v petek v drugem krogu angleškega prvenstva še drugič zmagal.

V Birminghamu je bil z 1:0 boljši od Aston Ville, edini zadetek na srečanju pa je v 29. minuti dosegel Adnan Januzaj. Dvajsetletni Belgijec kljub temu ni zadovoljen na Old Traffordu, predvsem ga moti njegov status v ekipi trenerja Louisa van Gaala, saj si fant želi večje minutaže.

Ravno zaradi tega je Januzaj še kako zainteresiran za menjavo klubskih barv, želi se namreč preseliti nekam, kjer bo dobil več priložnosti za dokazovanje. Zanj so se že januarja letos zelo zanimali pri Juventusu, ki je vnovič v igri za podpis pogodbe z mladim Belgijcem.

Vendar pa črno-beli niso edini, ki bi Januzaja radi videli v svojih vrstah. Nekaj podobnega naj bi si želeli še pri Bayernu in dortmundski Borussii. Pri Arsenalu so prav tako nekaj časa opazovali dogajanje na relaciji Januzaj-Manchester United, ampak topničarji nimajo prav nobene možnosti, da bi se lahko okrepili z belgijskim ofenzivnim vezistom, saj rdeči vragi igralca nikakor ne želijo prodati tekmecu v domačem prvenstvu.