06.04.2015 08:54:10

Nova trenerska žrtev v Španiji

Španski prvoligaš Almeria je odpustil trenerja Juana Ignacia Martineza po nedeljskem domačem porazu z 1:4 v dvoboju z Levantejem.

Osemnajstouvrščena ekipa elitne španske lige na zadnjih sedmih tekmah ni uspela zmagati. Martinez je bil trener le pet mesecev in je decembra nasledil Francisca Rodrigueza.

Kot so sporočili iz kluba bo člansko moštvo še drugič v sezoni začasno prevzel Miguel Rivera, sicer trener mladinske ekipe. Vodil jo bo že v sredo v dvoboju z Barcelono.

Ta je ohranila štiri točke prednosti na čelu lestvice pred Realom iz Madrida, saj je po zadetku Jeremyja Mathieuja (73. minuta) z 1:0 premagala Celto Vigo. Real je pred tem kar z 9:1 (4:0) ugnal predzadnjo (19.) Granado, Cristiano Ronaldo pa je ob tem dosegel pet golov, tri v osmih minutah.