tp
16.02.2015 21:30:57

Noro Bilićevo veselje (video)

Z zmago v 20. krogu turškega prvenstva se je Bešiktaš spet zavihtel na vrh.

Noro je beseda, s katero bi lahko opisali dogajanje v zadnjih minutah tekme z Bursasporjem. V izdihljajih tekme je namreč Bešiktaš še vodil z 2:1, kot hladna prha pa je sledil izenačujoči zadetek v 90. minuti, za katerega je poskrbel Ozan Tufan.

Zdelo se je že, da se bosta tekmeca razšla z remijem 2:2, nakar je sledila neumnost  Senerja Ozbayraklija, ki je za svoj prekršek dobil rdeč karton, sodnik pa je v podaljšku pokazal na belo točko. Priložnost za zmago je izkoristil Demba Ba in s tem Bešiktašu omogočil nadaljevanje prvenstva na prvem mestu, le točko pred Fenerbahčejem. Tisti, ki pa se je zadetke in zmage najbolj razveselil, pa je bil hrvaški strokovnjak Slaven Bilić, ki je v navalu strasti in veselja objel kar kamermana. A ni ostalo le pri objemu, temveč je z njim mrzlično poskakoval. Prizor, vreden ogleda.