11.01.2015 16:30:24

Nov način proslavljanja - selfie (video)

V Italiji se v tem trenutku na rimskem derbiju merita ekipi Rome in Lazia, vlogo junaka pri sinovih volkulje pa je znova prevzel neuničljivi kapetan Francesco Totti.

Eden izmed najboljših italijanskih napadalcev vseh časov je z dvema zadetkoma izničil prednost sinjemodrih, ki so po tridesetih minutah z zadetkoma Maurija in Andersona vodili že z 2:0.

Totti je v drugem polčasu najprej znižal zaostanek na 2:1, nato pa s pravim panterskim skokom zabil še zadetek za izenačenje. Njegovo slavje ob izenačujočem zadetku pa je bilo epsko. Kot je to pri njemu že v navadi, je najprej s palcem v ustih stekel proti navijačem, nato pa je poskrbel za potezo, ki bo še kako odmevala.

Od klubskega uslužbenca je namreč zahteval telefon in naredil popularni "selfie". Ne enega, temveč kar dva. Komu ga je poslal za zdaj še ni znano, vi pa si lahko v priloženem posnetku ogledate njegovo fotografiranje.