dm
18.07.2014 09:44:04

Brat Blanke Vlašić navdušil Split

vszi

Mlajši brat odlične atletinje Blanke Vlašić, Nikola, se je vpisal v zgodovino Hajduka. S šestnajstimi leti in devetimi meseci je postal najmlajši Hajdukov debitant v evropskih pokalih, a ne le to, postal je tudi najmlajši Hajdukov strelec.

Hajduk se je v drugem krogu kvalifikacij za ligo Europa pomeril z irskim prvoligašem Dundalkom in ga v gosteh premagal z 2:0. Tekmo si bo verjetno za vse življenje zapomnil Nikola Vlašić, mlajši brat atletinje Blanke Vlašić, ki je dobil priložnost za igro od prve minute in tako postal najmlajši Hajdukov debitant v evropskih pokalih vseh časov. Vlašić je odigral zelo zrelo, svojo odlično predstavo pa je kronal še z zadetkom v 75. minuti in tako seveda postal tudi najmlajši Hajdukov strelec v evropskih pokalih.