12.12.2014 11:28:31

Japonci v drugo boljši

Drago Cvetanovič/HZS

Zadnjo pripravljalno tekmo pred SP divizije 1A mladi risi izgubili.

V četrtek je v Podmežakli potekal drugi obračun slovenske in japonske mlade reprezentance, na kateri so slavili gosti iz dežele vzhajajočega sonca. Tesen obračun je bil ponovno odločen v zadnjih minutah zadnje tretjine, to pot so nastop bolje zaključili japonski hokejisti, katere si sicer mladi risi v torek premagali s 3:2.

SLOVENIJA U-20

Vratarja: Tomaž Trelc, Žan Us
Branilci: Miha Logar, Andraž Kompolšek, Žiga Krašovec, Luka Kraigher, Aleš Jeklič, Jan Lampič
Napadalci: Sebastjan Hadžič, Luka Vinčec, Tim Ograjenšek, Tilen Kalan, Žan Jezovšek, Nik Unuk, Luka Maver, Nik Simšič, Nik Pem, Gašper Glavič, Sebastjan Grošelj, Matic Jeklič
Selektor: Gorazd Drinovec

Mladi risi se bodo sicer od nedelje naprej v Asiagu na SP divizija 1A borili z Norvežani, Latvijci, Belorusi, Avstrijci in domačini Italijani.

slovenia japonska u20 dc

Slovenija U-20 - Japonska U-20    1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Jesenice - Dvorana Podmežakla. 150 gledalcev. Sodniki: Zrnič, Čamdžić, Pagon.
Strelci: 1:0 Pem (Hadžič, Kalan, 9.), 1:1 Hikosaka (Namioka, Hirano, 53.), 1:2 Halliday (Minoshima, Hikosaka, 57.).
Kazenske minute: Slovenija 8, Japonska 12.