hu
hu
28.04.2015 08:12:04

Tampa izsilila sedmo, Washington napredoval

Hokejisti Washingtona so se prebili v drugi krog končnice severnoameriške hokejske lige NHL, potem ko so s na sedmi tekmi s 5:2 premagali New York Islanders.

Izid v zmagah na 3:3 je poravnala Tampa Bay, ki je premagala Detroit Red Wings s 5:2, junak tekme je bil Tyler Johnson z dvema goloma.

Johnson je zadel v prvi in drugi tretjini, vmes je bil uspešen še Jason Garrison. Nato je v 33. minuti zaostanek zmanjšal Tomas Tatar, ki je zadel še v 41. minuti, upe rdečih kril sta pokopala Alex Killorn in Cedric Paquette.

Na drugi tekmi je prvi gol padel v drugi tretjini, ko je bil uspešen Joel Ward, izenačil je Frans Nielsen, odločilni gol je dal Jevgenij Kuznecov.

IZID 1. KROGA KONČNICE
Vzhodna konferenca Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning 2:5 (izid v zmagah je izenačen na 3:3) Zahodna konferenca Washington Capitals - New York Islanders 2:1 (Washington je napredoval s 4:3 v zmagah)