STA/dm
30.07.2014 13:22:34

Kavčič izpadel v Washingtonu

Nikola Miljković

Drugi najboljši slovenski teniški igralec na lestvici ATP se te dni mudi v Washingtonu, kjer je igral na teniškem turnirju, a je izpadel že v prvem krogu proti Nemcu Benjaminu Beckerju.

Kavčič je dvoboj izgubil z 2:0 v nizih, končni izid je bil 3:6 in 6:7 (7). Slovenski teniški igralec je dvoboj odprl zares katastrofalno, po prvih petih igrah na svojem kontu ni imel niti ene osvojene igre, tako da je bil prvi niz že po nekaj minutah izgubljen. Do njegovega konca je uspel Kavčič izid omiliti, tako da se je končal s 3:6.

V drugem nizu smo spremljali veliko bolj izenačeno predstavo, Kavčič je v sedmi igri izgubil igro na svoj servis, a je v deseti igri uspel odvzeti servis Beckerju, ko je ta serviral za zmago. Drugi niz je tako odšel v podaljšano igro, kjer je Kavčič začel sijajno in vodil že s 5:2 ter imel kar štiri zaključne žogice, a na koncu vseeno izgubil podaljšano igro s 7:9.