ro
ro
12.04.2022 13:38:21

NEVERJETNI PRIZORI v 2. SNL! Ko dežne kaplje udarjajo kot 'KAMENČKI', igralci v SPRINTU odvihrali v slačilnico (video)

Sobotna tekma v Ajdovščini je trajala vsega 65. minut.

Zadnji prvenstveni krog v slovenski drugoligaški druščini so zaznamovale (tudi) vremenske razmere. Dvoboj Jadrana in Ilirije se sploh ni začel, prestavljen je bil na 29. april, najbolj pa je vsekakor odmeval spopad med Primorjem in Triglavom, ki je bil v 65. minuti pri vodstvu Kranjčanov z 1:0 prekinjen. Edini gol je bil izjemen, v končnici prvega polčasa ga je dosegel Žan Vipotnik, ki ima na Gorenjskem status posojenega igralca Maribora.

Ajdovščina je upravičila sloves mesta burje. Pihalo je že v trenutkih, ko je žoga krenila s sredine igrišča, toda pogoji so vendarle dovoljevali igranje nogometa, ampak ... Sredi drugega dela je vse skupaj postalo nevzdržno, vse močnejši burji se je pridružilo še deževje, kar je privedlo do tega, da je zdravje akterjev postalo ogroženo. Mnogi igralci so se začeli prijemati za glavo oziroma jo ščitili pred dežnimi kapljami - prav tako kot obraz - ki so jih ob izjemni hitrosti udarjale, kot bi z neba padali kamenčki. Prizori so bili res neverjetni, kaj takega na športnih prizoriščih vidimo zelo redko in sodniku Božu Kondiću ni preostalo drugega, kot da 'odpiska konec', večina nogometašev je proti slačilnici odvihrala  v sprintu. Razumljivo ...

Preostanek dvoboja bo odigran v sredo, 20. aprila.