29.04.2019 10:58:43

Je to TAVARESOV NASLEDNIK?! Osupljiva STRELSKA EKSPLOZIJA: Hat-trick v PETIH MINUTAH!!!

Aljoša Matko je zablestel tudi na zadnji tekmi mladinske ekipe Maribora.

V mladinski ligi sta se pretekli konec tedna pomerila Maribor in Krško, na igrišču v Miklavžu na Dravskem polju so vijoličasti slavili kar s 6:1. Pred 100 gledalci je bil osrednji lik obračuna Aljoša Matko, ki se je med strelce vpisal kar štirikrat. Toda še precej bolj osupljivo je naslednje: vroči mladinec Maribora je za hat-trick potreboval vsega - pozor - PET MINUT! Prvi gol na tekmi je zabil v 10. minuti, drugega v dvanajsti, tretjega v petnajsti. Četrti gol je nato dodal v drugem polčasu.

19-letni Matko je sicer z naskokom prvi strelec mladinske lige. V tej sezoni je v polno meril že 23-krat, pred drugouvrščenim na lestvici strelcev Oliverjem Kregarjem iz Olimpije ima kar deset zadetkov prednosti!