ro
09.08.2024 20:26:26

Luka Zahović po podaji Erika Janže zadel še drugič zapored, a potem je sledil skrb vzbujajoč prizor ... (video)

Slovenska naveza v dresu Gornika uspešna.

Nogometaši Gornika so se v četrtem krogu poljskega prvenstva veselili druge zaporedne zmage. V gosteh so z 2:1 ugnali Radomiak Radom, Luka Zahović se je še drugič zapored vpisal med strelce. Vzorec je bil podoben, kot ob prvencu 28-letnega Mariborčana v dresu novega kluba. Dvoboj je znova začel na klopi, nakar je znova zamenjal Lukasa Podolskega. Tokrat že ob polčasu, v 73. minuti pa je s sijajnim strelom z glavo izničil prednost domače zasedbe. Na delu je bila slovenska naveza, v vlogi podajalca se je izkazal Erik Janža. Za popoln preobrat je poskrbel Norbert Wojtuszek, v končnici pa so bili navijači Gornika kljub prednosti svojih ljubljencev vendarle tudi zaskrbljeni, saj je moral nekdanji kapetan vijoličastih zaradi poškodbe rame predčasno z igrišča. Prizor je bil skrb vzbujajoč ...