27.01.2018 19:44:15

SANJSKA PREDSTAVA nadarjenega Slovenca: Zaigral prvič po poškodbi in s pravo SIMULTANKO poraz spremenil v zmago

Swindon Town

Mladi Slovenec je v Angliji še kako opozoril nase.

Za Timija Maxa Elšnika ste verjetno že slišali, če še niste, pa v prihodnje skoraj zagotovo boste. Fantu gre namreč v Angliji že nekaj časa vse kot po maslu. V zadnjih tednih je sicer počival zaradi poškodbe, a se danes vrnil nazaj na zelenice. In to na kakšen način! Swindon Town je po 51. minutah igre proti Crewu izgubljal že z 1:3, toda na koncu vseeno slavil. Predvsem po zaslugi šele 19-letnega nogometaša iz Slovenije. Elšnik, ki je v igro prišel na začetku drugega polčasa, je namreč odgovoril s kar dvema zadetkoma, s katerima je izid izenačil, s tem pa je soigralcu Marcu Richardsu omogočil, da je nato tik pred koncem zabil za zmago domačih.

Elšnik, nekdanji član Aluminija, je sicer le posojen Swindonu, in sicer s strani Derby Countyja, pri katerem je prav tako že zaigral v članski ekipi.