21.12.2017 11:12:50

Kurtiću se je za trenutek zmračilo pred očmi: Slovenec zbrcal tekmeca in zasluženo prejel DIREKTEN RDEČ KARTON (video)

Slovenski reprezentant Jasmin Kurtić se včeraj ni izkazal.

Jasmin Kurtić je včeraj po dolgem času spet dobil priložnost v začetni enajsterici Atalante in se zares ni izkazal. Slovenski reprezentant je namreč začel tekmo v italijanskem pokalu med Atalanto in Sassuolom, a jo je moral predčasno zaključiti. Ne zato, ker bi ga trener Gian Piero Gasperini zamenjal, pač pa zato, ker mu je glavni sodnik v 89. minuti pokazal direkten rdeč karton.

Slovenski reprezentant je za trenutek povsem izgubil živce in je po tem, ko je bil nad njim storjen prekršek, nesramno brcnil nasprotnika, kar je videl tudi delivec pravice in Kurtića poslal na predčasno tuširanje. Kljub Kurtićevi izključitvi je Atalanta tekmo dobila (2:1). Drugi Slovenec pri črno-modrih Josip Iličić je tekmo začel na klopi za rezervne nogometaše in je v igro vstopil v 83. minuti.

Nešportno potezo Kurtića si lahko ogledate v priloženem videoposnetku. Če se vam ne pokaže, ga lahko vidite tudi tukaj.