eč
06.12.2015 16:49:40

Josip Iličić zabil svoj 36. zadetek v italijanskem prvenstvu (video)

Fiorentina se je vrnila nazaj na zmagovito pot. Z Udinesejem ni imela veliko dela, izkazal se je tudi Josip Iličić.

Po skorajda natanko mesecu dni se je Josip Iličić v državnem prvenstvu Italije znova vpisal med strelce. Reprezentant Slovenije se je v dresu Fiorentine podal v bitko z Udinesejem (3:0), v drugem polčasu pa je z natančnim strelom z bele točke prednost svojega kluba povečal na 2:0. Vratar gostov iz Vidma je sicer uganil smer strela, toda Iličićev poskus je bil vseeno preveč dober, da bi lahko preprečil slavje domačih nogometašev.

Za Iličića, ki je odigral 74 minut, je bil to peti zadetek na enajsti tekmi v tej sezoni, skupno se je nekdanji član Palerma v elitni serie A med strelce vpisal že 36-krat, in sicer na 155 tekmah.