04.11.2015 21:57:50

Nova Kamplova mojstrovina v ligi prvakov (video)

Kevin Kampl se je tudi v Rimu izkazal z izjemno akcijo in asistenco ob znižanju Bayerja na tekmi z Romo na 1:2. Konačalo se je s 3:2 za Rimljane.

Roma je prvi polčas dobila z izidom 2:0, Bayer pa je v nadaljevanje krenil kot vihar in v nekaj minutah prišel do izenačenja. Za 2:2 je zadel Javier Hernandez, za 1:2 pa Admir Mehmedi po resnično izjemni akciji in prav tako odlični podaji Kampla. Slovenski reprezentant, ki Ukrajino očitno pričakuje v izredni formi, je domiselnim vložkom iz igre vrgel dva nasprotnika, nato pa našel dobro postavljenega soigralca.

Video akcije si lahko pogledate spodaj, Bayer pa po preobratu vendarle ni zdržal in je srečanje na koncu izgubil. Potem ko sta Romo v vodstvo 2:0 popeljala Mohamed Salah in Edin Džeko, je za končnih 3:2 iz enajstmetrovke malo pred koncem tekme zadel Miralem Pjanić.