03.08.2015 08:48:05

Iličić pomagal Fiorentini do zmage nad Barcelono (video)

Josip Iličić se je s soigralci iz Fiorentine veselil zmage nad aktualnim evropskim klubskim prvakom.

Ni bil glavni junak prijateljskega obračuna, je imel pa prste zraven pri veliki zmagi Fiorentine. Josip Iličić in soigralci so se v Firencah pomerili z Barcelono in na stadionu Artemio Franchi prišli do slavja z 2:1. Oba zadetka za domače je dosegel vzhajajoči zvezdnik italijanskega nogometaš Federico Bernardeschi, ki so mu v Firencah zaupali dres s številko 10.

21-letni krilni napadalec je mrežo gostov iz Katalonije prvič zatresel po vsega štirih minutah igre, drugega zadetka se je veselil osem minut kasneje. V 17. minuti je Luis Suarez vrnil Barcelono v igro, toda ostalo je pri zmagi vijoličastih. Iličić je za Fiorentino igral do 63. minute, ko ga je novi trener Paulo Sousa zamenjal z Matiasom Vecinom.