03.05.2015 15:44:19

Iličić že do polčasa dvakrat v polno (video)

Josip Iličić je danes dobil priložnost v prvi postavi Fiorentine in za zaupanje se je italijanskemu strategu Vincenzu Montelli oddolžil na najboljši možni način.

Slovenski reprezentančni vezist je že do polčasa tekme proti Ceseni zabil dva zadetka in tako najavil konec vijoličaste krize. Fiorentina je namreč v zadnjem času v katastrofalni formi, izgubila je štiri zaporedne tekme v državnem prvenstvu in če želi na koncu sezone ostati na 5. mestu - na katerega se bo zavihtela v primeru zmage proti Ceseni - bo morala začeti zmagovati.

In kot kaže bodo prvi korak h petemu mestu naredili kar danes na domačem stadionu, kajti po prvem polčasu proti Ceseni vodijo z 2:0. Oba zadetka je torej zabil slovenski reprezentant Josip Iličić, ki je prvič v polno meril v 31. minuti, in sicer je zanesljivo izvedel strel iz bele točke, drugič pa le štiri minute kasneje, ko je zadel po pravi mali bravuri.

Oba zadetka Iličića si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.