jb
11.07.2014 22:29:00

Samardžić zadel, Rijeki superpokal

Grega Wernig

Matjaž Kek še naprej navdušuje na Hrvaškem, zdaj je z Rijeko osvojil superpokal, na tekmi z Dinamom zadel tudi Miral Samardžić.

Na Hrvaškem je bila odigrana tekma za superpokal, slednjega so se prvič v zgodovini veselili pri Rijeki. Slednja, ki je preteklo sezono končala z zmago v pokalu, je na Kantridi gostila Dinamo in Zagrebčane porazila z 2:1. Prvi gol na tekmi je že v enajsti minuti zabil Miral Samardžić; branilec, ki se je v zadnjem času prebil tudi v udarno enajsterico slovenske reprezentance, je šele pred dnevi prestopil h klubu iz Reke, toda trener Matjaž Kek ga je nemudoma uvrstil v med najboljših enajst. In zadel v polno, Samardžić je pač zadel.

Čeprav je Dinamo uspel izenačiti, je Rijeka v drugem polčasu prek Moisesa zadela še enkrat, nato prednost zadržala in se na koncu veselila najboljšega možnega začetka sezone 2014/15.