17.06.2016 16:59:32

Ibrahimović zgrešil prazen gol (video)

Da, tudi najboljšim se zgodi.

V drugem krogu skupine E sta se v Toulousu pomerili Italija in Švedska. Na koncu so bili veliko bolj veseli naši zahodni sosedi, ki so slavili z 1:0. Edini zadetek so azzurri dosegli v 88. minuti, ko je vratarja Andreasa Isakssona premagal Eder.

Najlepšo priložnost za Švede pa je zapravil njihov kapetan Zlatan Ibrahimović. Za 34-letnikom je izjemna sezona, v kateri je v dresu PSG-ja na skupno 51 tekmah zabil kar 50 golov, toda v 180 minutah evropskega prvenstva v Franciji se še ni podpisal pod niti enega, je pa res, da je v dvoboju z Irsko prispeval podajo, po kateri so si tekmeci gol zabili kar sami.

Toda tokrat se mu je pripetilo nekaj, česar pri njem nismo vajeni. V 72. minuti se je znašel v imenitni priložnosti, a na veliko presenečenje zgrešil prazna vrata. Za nameček je bil od njih oddaljen samo slaba dva metra. No ja, tudi če bi zadel, zadetek ne bi veljal, saj je bil v prepovedanem položaju, toda vseeno ...