27.09.2018 08:57:01

Slovenija NUJNO potrebuje VAR: Sodniška napaka, ki je HUDO OŠKODOVALA Krško! (video)

Grega Wernig

Velika sodniška napaka.

Domžale so na edini sredini tekmi s kar 4:0 v gosteh odpravile Krško. Dvomov o zmagovalcu ni bilo že po prvem polčasu, ki so ga gostje dobili z 2:0, vse pa je bilo odločeno v 55. minuti, ko je Senijad Ibričić še drugič na tekmi uspešno izvajal najstrožjo kazen, za nameček so gostitelji ostali brez Marca Da Silve, ki je moral zaradi prekrška predčasno pod tuš.

A posnetek razkriva, da je šlo pri vsem skupaj za veliko sodniško napako, enajstmetrovke sploh ne bi smelo biti. Prekršek je bil namreč storjen zunaj kazenskega prostora, o čemer ni nobenega dvoma. Precej bolj so deljena mnenja, ali je bila izključitev upravičena ali ne ...

Dogodek si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 2:30 naprej. Kakšno je vaše mnenje?