10.05.2018 08:23:13

Mariborčani bi bili lahko prvi, a niso! Ali so bili vijoličasti resnično tako zelo GRDO OŠKODOVANI? (video)

Drago Wernig - TAKA

Ob Kamniški Bistrici smo spremljali pravo dramo, ki se je začela že v 1. minuti!

Maribor je na gostovanju pri Domžalah v sodnikovem podaljšku izsili remi in prišel do pomembne točke v boju za naslov državnega prvaka. Domžalčani so se izkazali za trd oreh, na začetku prvega polčasa pa povedli po domiselno izvedenem prostem strelu, ki sta ga uspešno izpeljala Agim Ibraimi in Senijad Ibričić.

A že takoj na uvodu srečanja je prišlo do nadvse spornega trenutka, ob katerem se mnogi privrženci vijoličastega kluba čutijo grobo oškodovane. Luka Zahović je nasprotni ekipi odvzel žogo in v kazenskem prostoru podal do kapetana Marcosa Tavaresa. Prvi strelec lige je zgrešil žogo in jo poslal daleč prek gola, a naj bi ga pri tem na nedovoljen način oviral Zeni Husmani. Začetek akcije, ki je pripeljala do spornega trenutka, si lahko ogledate od 0:36 naprej ...